Serwis EKP
Informacje o klubie
Nasze spotkania
My Poeci
Manifest neomodernistyczny
Nasz Konkurs poetycki
Sentencje znane i nieznane
Napisali o nas
Magazyn Rzeczy Bardzo Potrzebnych
Elbląg literacki - wydanie poprawione ?
Galeria


KONTAKT

Elbląskie Stowarzyszenia Wspierania
Inicjatyw Pozarządowych
ul. Zw. Jaszczurczego
82-300 Elbląg
dopisek "Elbląski Klub Poetycki"
lub tel. 0-503603199

e-mail: ekp@softel.elblag.pl

 

Obejrzyj naszą Księgę Gości!!!
Dopisz się do Naszej Księgi Gości !!!

 

 

 

 

KONKURS LITERACKI "SPOJRZENIE NA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ"

Biblioteka Elbląska jest organizatorem konkursu literackiego dla osób niepełnosprawnych z Elbląga, Żuław oraz Warmii i Mazur. Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: poezji (do pięciu wierszy) oraz prozy (opowiadanie, nowela, reportaż, esej - każdy do pięciu stron maszynopisu) Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody , ponadto każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom.
Prace konkursowe (trzy egzemplarze, w miarę możliwości na dyskietce) powinny być oznaczone godłem i nadesłane do 30 września 2003r. na adres:
Biblioteka Elbląska im. C. Norwida
Ośrodek Czytelnictwa Niepełnosprawnych
ul. Słoneczna 29
82-300 Elbląg
dopisek: "Konkurs 2003"
tel. kontaktowy: 611 01 55
Do przesyłki należy dołączyć kopertę z tym samym godłem zawierającą: imię i nazwisko, adres, rok urodzenia, grupę inwalidzką, rodzaj niepełnosprawności. Osoby z niesprawnością wzroku mogą przesłać utwory nagrane na taśmie magnetofonowej (do 20 min. nagrania).

SPOTKANIE EKP

Spotkania Elbląskiego Klubu Poetyckiego odbywają się co miesiąc, ostanio nieco częściej, udział w nich może wziąć każdy, kto ma ochotę podzielić się swoją poezją lub chce jej posłuchać, porozmawiać o niej.


Najbliższe spotkanie klubu odbędzie się... w sumie nie wiadomo:) Poeci się rozleniwili i jak przestaną bumelować dadzą znać w tym miejscu :)))